HOTEL ATTI » informacje podróży » Caracas Airport

Caracas Airport

Lotnisko Karakas dołożyło wszelkich starań mając na celu poprawę swoich usług i oferuje dogodniejsze połączenia z Isla Margarita-Porlamar. Służby imigracyjne oraz celne pracują bardziej efektywnie.

 

Lotnisko posiada również wbudowane, klimatyzowane przejście łączące terminal międzynarodowy z krajowym, dzięki czemu nie trzeba opuszczać obszaru tranzytowego lotniska.

Po przejściu przez odprawę celną należy skręcić w lewo i podążać za znakami wskazującymi drogę do krajowego terminala. Tutaj znajduje się stanowisko krajowych linii lotniczych, gdzie odbywają się odprawy krajowych lotów do Isla Margarita-Porlamar. Po odprawie można przejść bezpośrednio do poczekalni krajowego terminala lotniczego.

 

Oto kilka przydatnych wskazówek dotyczących lotniska CCS:

  • w terminalu międzynarodowym, bezpośrednio za odprawą celną, skręć w LEWO i podążaj za znakiem Terminal Krajowy - Terminal Nacional

  • odpraw swój bagaż i odbierz swoją kartę pokładową bezpośrednio przy stanowisku krajowych linii lotniczych

  • podczas podróży powrotnej, można skorzystać z tunelu tranzytowego, dostaniesz się nim bezpośrednio do terminala międzynarodowego, gdzie możesz odprawić się bezpośrednio przy stanowisku krajowych linii lotniczych