HOTEL ATTI » HOTEL

HOTEL

Usytuowany w cichym, przystępnym miejscu, na szczycie niewielkiego wzgórza i oddalony od morza o tylko 3 minuty drogi na piechotę przez ogród palmowy, 28 pokoi kategorii STANDARD i KOMFORT, a także 2 apartamenty z sypialniami.


Zacieniony i chłodny wewnętrzny dziedziniec z labiryntem schodów, masą tropikalnych roślin, wielkim basenem z leżakami oraz nasza fantastyczna restauracja na poddaszu - to wszystko można znaleźć w Hotelu ATTI.


Uważny personel, czystość i skuteczna obsługa w naszej renomowanej restauracji przyczynią się do waszego dobrego samopoczucia podczas pobytu w hotelu.
I chyba właśnie to dobre samopoczucie sprawia, że nasi goście ciągle do nas wracają; wręcz stają się „ATTI-stami", jak kiedyś powiedział jeden z naszych gości.


Jeszcze jedno słowo na temat ekologii w naszym hotelu: podgrzewamy wodę energią słoneczną, a ścieki oczyszczamy w specjalnej stacji uzdatniania wody, regularnie nadzorowanej przez lokalne organy ochrony środowiska. Możemy później wykorzystać tę wodę do podlewania naszego obszernego ogrodu.

 

 HOTEL